Czerwone korale……..

13 września uczniowie klasy 2 A wzięli udział w kreatywnej lekcji, podczas której tworzyli piękne korale z jarzębiny oraz ludziki z kasztanów i żołędzi.

Podczas zajęć dzieci wykazały się dużą pomysłowością i umiejętnościami manualnymi. Korale z jarzębiny, które powstały z owoców drzew, były nie tylko ozdobą, ale także doskonałym przykładem wykorzystania naturalnych materiałów. Uczniowie z zapałem pracowali nad tworzeniem ludzika z kasztanów i żołędzi, łącząc elementy przyrody w zabawny i twórczy sposób.

Dzięki tym zajęciom dzieci rozwijały swoje zdolności manualne, a także miały okazję nauczyć się więcej o roślinach i ich właściwościach. Wspólna praca nad projektami przyczyniła się do integracji klasy i wzbogaciła jej doświadczenia artystyczne.

Gratulujemy uczniom ich wspaniałych prac i dziękujemy za zaangażowanie !